×
Hızlı İletişim: 0212 624 92 04  /  info@kardeselektrik.com.tr

Bizden Haberler

Mega ürünleri artık TecDoc küresel motorlu taşıt ve yedek parça kataloğunda!

 

Küresel motorlu taşıt ve yedek parça kataloğu TecDoc!20 yılı aşkın süredir TecDoc Catalogue dünya çapında öncü taşıt ve yedek parça kataloglarından biridir. Bu güçlü çözüm ile tamirhanelere, bayilere ve yedek parça üreticilerine kolay yedek parça tanımı, etkili pazarlama ve sorunsuz işbirliği için en uygun temel sunulur. TecDoc Catalogue taşıtların kesin tanımını ve uygun yedek parçaların hızlı aranmasını, her zaman güncel ve kapsamlı tamir ve bakım bilgilerini sağlar. İster kendi araştırmanız için ister web mağazanızın temeli olarak – TecDoc Catalogue size ihtiyaçlarınız için en uygun çözümü sunar.

Uluslararası kabul görmüş, yüksek kaliteli OE temelli yedek parça ürün bilgisi kalite mührü olan TecDoc standardı uyarınca yedek parça bilgileri düzenlemesi sayesinde veriler standart ve yüksek kalitede mevcuttur.

Mega ürün grubundaki 600’ü aşkın ürün; oto kömürü, kömür yuvası ve marş motoru ürün çeşitliliği ile Kardeş Elektrik olarak TecDockataloğundaki yerimizi aldık. Aşağıdaki linkten arama yaparak ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

https://web.tecalliance.net/tecdocsw/tr/home

60+ Yıldır Kalite Üretiyoruz.