×
Hızlı İletişim: 0212 624 92 04  /  info@kardeselektrik.com.tr

Grup Firmalarımız

SKC Karbon San. ve Tic. A.Ş.

SKC KARBON, elektrik, mekanik ve endüstriyel uygulamalarda karbon ve grafit kullanımının vazgeçilemez olduğu sanayi tesislerine, mevcut makina parkı, deneyimli ekibi ile 1999 yılından itibaren Türkiye Temsilciliğini üstlendiği Helwig Carbon Products Inc, Gerken SA, Schmidthammer-Elektrokohle gibi konularında uzman, dünyaca ünlü kuruluşların grafit hammalzeme ve ürünleri ile hizmet vermektedir.

Makina Mühendisliği, Metalurji, Kimya Sanayi, Enerji Üretimi, Çevre Teknolojisi, Ulaştırma, Yarı İletken Teknolojisi, Tıp ve Laboratuar Teknolojisi, Cam / Seramik Sanayi, portföyümüzdeki ürünlerin hitap ettiği sektörlerden bazılarıdır.

Karbon-Grafit Yataklar, Sızdırmazlık Karbonları, Vakum Pompa ve Kompresör Palet Kömürleri, Karbon Fırçalar, Fırça tutucular, Akım Baraları, Sürekli Döküm Kokilleri, Elektro Erozyon (EDM) Elektrodları, Pantograf Kömürleri ve sair Özel Grafit konularındaki faaliyetimiz küresel kalite anlayışı ile bütünleşerek sanayimize en iyi hizmeti vermektedir.

SKC Karbon'un birçok endüstriye hitap eden ürün ve uygulamaları:

  • Cam Endüstrisi Uygulamaları,
  • Alüminyum Endüstrisi Uygulamaları,
  • Demir dışı Metallerin Dökümü için Karbon-Grafit Ürünler,
  • Yüksek Sıcaklık Uygulamaları,
  • Elektriksel Uygulamalar,
  • Mekanik Uygulamalar,
  • Elmaslı takımlar İmalatı Uygulamaları.

Karbon & Grafit Ürün ve Uygulamalarında 100 % Yerli İmalat

İş alanımızın stratejik olarak kilit endüstrilerdeki kullanıcılara yönelmesi, personelimizin Toplam Kalite Yönetimine bağlılığı ve temsil ettiğimiz tedarikçi firmaların global ağı ile bütünleşme, başarımızın temeli ve 2013'de SKC KARBON Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak devam etme kararı alan kuruluşumuzun gelecekte bu ülkede daha da büyümek için başlangıç noktasıdır.

Daha fazla bilgi için alabilmek için tıklayınız .

ACEL Elektrik San.Tic. Ltd. Şti.

2010 yılında kurulan ve Gemlik'teki Bursa Serbest Bölgesinde faaliyete başlayan ACEL ELEKTRİK SAN. TİC. LTD .ŞTİ.,  öncelikli olarak Serbest Bölge avantajları ile ihracat taleplerine cevap vermek üzere kurulmuştur.

Gene aynı yıl elektronik sektörünün uluslararası markası  Phoenix Contact markalı çeşitli klemenslerin imalatına başlanmıştır.  2011 yılında Phoenix Contact GmBH Almanya, ACEL ELEKTRİK'e ortak olarak yatırımlar arttırılmış ve imalat hattı genişletilmiştir.   Günümüzde ülkemizde üretilen 200'ü aşkın çeşidi ile Phoenix Contact klemensleri dünyanın dört tarafına ihraç edilmekte ve ACEL ELEKTRİK üstün kalitesi ile birçok ürün için dünyada "tek tedarikçi" ilan edilmiştir.  Üretilen tüm ürünlerimiz UL, CSA, FM, VDE, ATEX sertifikalarına sahiptir.

 2012 yılında imalat hattına dahil edilen gelişmiş kalıp ve enjeksiyon hatları ile artık hammadde tedarikleri de ülkemizden temin edilmektedir.

 Günümüzde 1,250 m2 ‘lik alanda faaliyet gösteren ACEL ELEKTRİK 75 kişi istihdam etmekte ve gelecekte uluslararası önemli markalara imalat yapmayı hedeflemektedir.

Daha fazla bilgi alabilmek için tıklayınız.

60+ Yıldır Kalite Üretiyoruz.