×
Hızlı İletişim: 0212 624 92 04  /  info@kardeselektrik.com.tr

Bizden Haberler

Yenilenebilir Enerjiler için Hellermann Tyton Çözümleri

 

Operasyonel maliyetleri düşük tutan kanıtlanmış kablo yönetimi ve yönlendirme uzmanlığından yararlanın.

HellermannTyton, elektrik kabloları ile veri ağları altyapılarının işaretlenmesi, korunması, izole edilmesi, bağlanması, kurulumu, sabitlenmesi ve gruplanarak birleştirilmesi alanlarında faaliyet göstermektedir. Bu ürün gruplarında önde gelen üretici ve tedarikçilerdendir. Bunun yanı sıra müşteriye özel endüstriyel uygulamalar için de parçalar geliştirmektedir.

Modern standartlarda 18 üretim tesisimiz ile 13 farklı noktada ürün geliştiriyoruz. Bünyesindeki 6000 çalışanıyla HellermannTyton bugün 39 ülkede en yüksek standartlarda hizmet sunmakta ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık yapmaktadır.Yenilenebilir Enerjiler için Hellermann Tyton Çözümleri

HellermannTyton, İklim ve fiziksel aşınmanın kablo yönetim sistemlerini nasıl etkilediğine dair derinlemesine bir anlayışla rüzgar enerjisi sistemlerinin ve güneş enerjisi santrallerinin verimliliğini artıran çözümlerde uzmanlaşmıştır.

Kablo yönetimi için akıllı çözümlerin önde gelen tedarikçilerinden biri olarak, sistemlerinize tam olarak uyarlanabilecek gelişmelere odaklanıyoruz. Dayanıklılık bizim önceliğimizdir. Dış mekan uygulamaları için özel malzemeler belirliyoruz ve ürünlerimizin güvenilirliğini sağlamak için üst düzey kalite kontrollerinde ısrar ediyoruz.

Küresel ürün mühendisleri ağıyla gelişmeleri paylaşıyor ve endüstrinin öncüsü olmaya devam ediyoruz. Sağlam kablo tutturucuları ve koruması, akıllı tanımlama çözümleri, yenilikçi veri ağı teknolojisi ve verimli kurulum gibi ergonomik araçlar ile güvenilir bir ortağa sahip olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Müşterilerimizle doğrudan iletişimin daha etkili olacağına inanıyoruz. Bu, her özel durumu dinlemek, analiz etmek ve tartışmak anlamına gelir. Verimlilik hedeflerinize ancak sorunsuz çalışma ve minumum maliyetli bakım elde ederseniz ulaşabilirsiniz.

Güneş enerjisi santralleri için ürün çözümleri

Önceden monte edilmiş sabitleme bağı ve kenar klipsi, delikler ve yapıştırıcılar uygun olmadığında idealdir. Önceden monte edilmiş kablo bağı ve EdgeClip, sıcaklık sorunlarının yapıştırıcıların bozulmasına neden olduğu veya deliklerin kabul edilemez olduğu güneş enerjisi kurulumları için mükemmeldir. Bağlar içeriden veya dışarıdan tırtıklı olarak mevcuttur ve metal tırnaklar yüksek çekme kuvveti sağlar. Farklı versiyonlar panele paralel veya kenara 90° kuruluma izin verir.
Herhangi bir alet ya da araç gerektirmeden kolayca monte edilen– MSC2LP, yüksek çekme kuvvetine sahip ve zorlu koşullar için uygun bir çözümdür. Paslanmaz çelikten yapılmış metal kenar klipsi, montajı hızlı ve kolay hale getiren entegre bir tasarıma sahiptir. Farklı boyutlardaki kablo ve telleri tutmak için tasarlanmış olup farklı panel kalınlıkları için uygundur.

Zorlu UV koşullarında bile güvenli tutuş için yüksek çekme mukavemeti ve performansı. Poliamid 11'den (PA11) yapılan bu kablo bağı, yüksek gerilme mukavemetini sürdürülebilirlikle birleştirir. PA11 yenilenebilir hint yağı kaynaklarından üretilmiştir. PA11'in gücü, bu plastik bağı, özellikle sürekli değişen etkenler olduğunda (ör. tracker, sıcaklık değişiklikleri) ve metal malzeme ideal olmadığında, farklı güneş enerjisi kurulumlarında tercih edilen bir ürün haline getirir.Rüzgar santralleri için ürün çözümleri

SPF spiraller olağanüstü bir koruma seviyesi sunar. Yuvarlatılmış kenarlar ve kalın cidarlı malzeme, üst düzey mekanik koruma ve iletim kararlılığı sağlar. Petrole karşı mükemmel dayanımıyla petrokimya endüstrisindeki cesaretini kanıtlayarak, kablo sistemlerinin bakımını azaltarak verimliliği artırmak için rüzgar enerjisi sektöründe de kullanılabilirler.
Başlangıçta ağır iş makineleri için geliştirilmiş olup kabloları, boruları ve basınçlı hortumları zorlu koşullar altında yerinde tutmak için tasarlanmış olan ağır hizmet parçalarımız, benzersiz özellikleri nedeniyle rüzgar türbinleri için idealdir. HellermannTyton ağır hizmet parçaları, mevcut vida bağlantılarına da monte edilebilir. Ayrıca bir rüzgar türbininin şebekeye bağlanmasından önceki her dakikanın ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, ağır hizmet parçalarımız yüksek düzeyde dönüş torku ile monte edilebilir.

PMB5 macun yapışkanlı kroşe, kurulumu hızlı, tüy kadar hafif ve korozyona dayanıklı özel yüksek mukavemetli plastikten yapılmış tek bir bileşendir. PMB5 macun montajı, vidalı sabitlemeye izin verilmeyen her yerde yeni bir sabitleme çözümü sunar. Özel tasarımıyla düz olmayan yüzeylerde de kullanılabilir.

60+ Yıldır Kalite Üretiyoruz.