×
Hızlı İletişim: 0212 624 92 04  /  info@kardeselektrik.com.tr

Bizden Haberler

EK30IDML – Çene Seti Gerektirmeyen Bataryalı Hidrolik Sıkma Aleti

 

Her kim hızlı bir şekilde, fazla da uğraşmadan, kablo pabucu sıkmak istiyorsa, EK30IDML ürününü mükemmel bir el aleti olarak görecektir.  Alışagelmiş ‘Zımba presi’ uygulamasına dayanmaktadır. Çene seti gibi unsurların değiştirilmesine gerek duymuyor ve dolaysıyla da daha hızlı biçimde çalışmayı sağladığı gibi, çeşitli alanlarda da kullanılabiliyor.

EK30IDML ürün ünitesi, sıkça kullanılmakta olan kablo pabuçlarından R-, SG-, F- ve Q-serilerindeki iletken sınıfı 2, 5 ve 6 için çene seti değiştirmeden preslenebilmesi olanağını sunuyor. Aletin başlığı (kafa yapısı) öyle bir değiştirilmiş ki sadece el aletinin içine şekil ve büyüklüğüyle sığabilen kablo pabuçlarını pres edebilmektedir. Buradaki kullanılan yapı şekli, kullanıcısının hatalı uygulama yapmasını engellemektedir.

Düşük ağırlığı ve boyutu sayesinde, EK30IDML dar yerlerin en ideal el aletidir ve bu sayede hızlı komplikeli olmayan çalışma yapabilmeyi sağlamaktadır. 1,5 Ah batarya gücü ile donatıldığından, tek bir batarya şarjıyla bir işgününü rahat bir şekilde geçirir.

Bu şekilde bu yeni EK30IDML ML ailesinin Klauke çatısı altındaki mükemmel portfolyoya eklenmiştir.

60+ Yıldır Kalite Üretiyoruz.