×
Hızlı İletişim: 0212 624 92 04  /  info@kardeselektrik.com.tr

Bizden Haberler

Klauke ORANGE Serisi Hidrolik El Aletleri ile Tanışın!

 

Kendi türünde dünyanın ilk aletleri: kullanıcılarını 1000 V’a kadar olan elektrik şoklarından koruyan patent-bekleyen tasarımlı, bataryalı hidrolik kablo kesme ve sıkma aletleri

Entegre yalıtım bariyeri sayesinde işlerinizi Klauke ile daha güvenli bir şekilde yapın.


1000 V’a kadar düşük voltajlı alanlardaki canlı parçalar üstünde veya yakınında çalışmak belli sektörlerde çoğu zaman gündelik işlerin bir parçasıdır. Şimdiye kadar, kablo kesme ve sıyırma işlerinin düzgün ve emniyetli bir şekilde yapılabilmesi için sadece elle çalışan yalıtımlı aletler mevcuttu.

Bataryalı Orange seri hidrolik kablo kesme ve sıkma aletleri ile, Klauke şimdi alet kafası ile tabanı arasında bir yalıtım bariyeri içeren bir dizi aleti piyasaya sunuyor. Bu bariyer, elektrik şokunu önlemek üzere ek bir koruma temin eder ve böylelikle 1000 V’a kadar olan voltajların aletin gövdesine uygulanmasını önler. Entegre kaymaz sapları da ekstra bir koruma sağlar. Bizim bu yeni Orange aletlerimiz tam manasıyla tip-sınamasından geçirilmiş olup, VDE onaylı sertifikaya sahiptirler. Kullanıcılar açık oranj renkli bu aletlerimizi sadece kazara canlı olabilecek parçalar üzerinde kullanırken takdir etmeyecek; ayrıca, daha önceleri üzerinde çalışılmış, kaza rizikosu içeren potansiyel canlı parçalara istinaden de mesleki güvenliklerini büyük ölçüde iyileştirme fırsatını yakalayacaklardır.

Orange Serisi Ürün Detayları için Tıklayın.


60+ Yıldır Kalite Üretiyoruz.