Yeni Çözümlerimiz

marsotomatigi
Kardeş Elektrik yüzde yüz yerli sermayeli marş otomatiği üretimine başladı. 

Kardeş Elektrik 1960’lı yılların başında marş, alternatör ve DC motor kömür fırça ithalatı ile başlayan otomotiv yedek parça alanındaki faaliyetini, 1974 yılında imalata taşıyarak bugün MEGA markası ile Türkiye’de bu alanda otomotiv kömür fırça ve kömür yuvası alanlarında pazar lideri olmuştur. 2007 yılında ürün gamını geliştirerek, marş ve alternatör kömür yuvaları üretimine başlamıştır. Bugün kömür ve kömür yuvası alanında toplamda 700’den fazla ürün çeşidini barındıran ürün gamımıza yeni bir ürün grubu eklemenin kıvancını duyuyoruz; MEGA Marş Otomatiği…
55+ yıldır MEGA markasına gösterdiğiniz güven ve destekten aldığımız enerji ile geliştirilen MEGA Marş Otomatiği serisi de ülkemizin dışa bağımlılığını azaltacak ve istihdam arttırımında payımıza düşen katkının haklı gururunu sizlerle yaşayacağız. MEGA marş otomatiği ürün grubu ile ilk etapta 16 farklı tip ürünü kullanıcılarımızın kullanımına sunuyoruz. Tıpkı 2007 yılında 10 tip ile başlayan kömür yuvasının on sene içinde 200’e yakın tipe ulaştığı
örneğindeki gibi, gelecekte üretilecek MEGA Marş Otomatik tip sayısını da benzer şekilde artırarak; ülkemize yüksek kalite ve yabancı ülkelerdeki kilit kullanıcılar tarafından da tercih edilen bir ürün grubu daha kazandırmayı hedefliyoruz. MEGA Marş Otomatikleri Kardeş Elektrik’in İstanbul Yeni Havalimanına 15 km yakınlıktaki tesislerinde imal edilerek
%100 kontrol edildikten sonra sevk edilmektedir.
Uzun yıllardır ISO 9001:2015, ISO 14001, ISO 27001 standart belgelerine sahip olan Kardeş Elektrik, 2019 yılında IATF 16949 belgesini de alarak otomotiv sektörü için ürettiği ürünlerinm kalitesini bir kez daha tescillemiştir.  Köklerini geçmişten alan sanayici yetkinliğimiz ile gelecek için yenilerek 55+ yıldır Türk Sanayi’ne verdiğimiz hizmet kalitesini sürekli yukarılara taşıyarak en iyiye ulaşmak ilk hedefimizdir.

hellermanntyton religel koruyucu jel 2

HellermannTyton Yeni Ürünü Relicon Religel Clear 1000 Şeffaf ve Isıya Dayanımlı İki Bileşenli Silikon Jel

hellermanntyton fextack

hellermann

HellermannTyton Yuvarlak ve Açılı Yüzeyler İçin En İyi Çözüm Flextack

hellermanntyton rfid

hellermannİdeal veri iletişimi için HellermannTyton RFID serisi

evo9

Geniş kablo bağı gerdirme ve kesme işleminde hız ve rahatlık için EVO 9 

evo_7.gifhellermann.jpg

EVO7: Kabloları ergonomik olarak bağlamanın, kasları ve eklemleri korumanın ve mükemmel sonuçlar sağlamanın yolu

Demiryolu uygulama uzman çözümleri!

cembre_logo_dsk.png

Cembre, demiryolu hatlarının tesisi, bakımı ve sinyalizasyon uygulamaları için uzmanlık gerektiren çeşitli özel çözümlere sahiptir.

Panel & Box Tip Endüstriyel PC’ler


esalogo.jpg

ESA Elektronik Panel & BoxTip Endüstriyel PC'ler, Kardeş Elektrik deneyimiyle sektörün hizmetinde. Dokumatik ekran operatör terminalleri ile kontrol elinizde!

Verimliliği Arttıran Etiketleme Çözümleri

cembre_logo_dsk.png

Cembre, endüstriyel markalama için komple ürün serisi sunuyor; Termal transfer yazıcılar ve sarf malzemelerini keşfetmek için tıklayın!

kg80_dsk.jpg


kraus_naimer.jpg

Kraus & Naimer, sürekli gelişen Fotovoltaik besleme sistemlerinin DC Kesici Şalter ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Ana Şalterlerini bu pazarın bire bir ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdi.

ht_uv_dsk.jpg


hellermann.jpg

Açık havada veya güneş ışığına maruz kalacak alanlarda kullanım için HellermannTyton UV dayanımlı kablo bağları

BO2281 Yeni Kömür Yuvası

 

mega.jpg

BO 2281- Start/stop marş motorları için 6 kömürlü yeni kömür yuvası. Kardeş Elektrik, otomotiv kömürleri ve kömür yuvaları ürün yelpazesini genişletiyor.