cembre_logo_dsk.jpg

Elektrik bağlantı Elemanları, El Aletleri, Kablo Aksesuarları, Etiketleme Sistemleri ve Demiryolu tesis ekipmanları konularında, Dünya pazarının güçlü ismi CEMBRE, KARDEŞ ELEKTRİK deneyimi ve uzmanlığı ile Türkiye pazarı ile buluşuyor.

Merkezi İtalya’nin Brescia şehrinde bulunan, 128.000 m2lik dev alan üzerinde üretim birimleri, atölyeleri ve 620 personeliyle hizmet veren CEMBRE, günümüzde elektrik bağlantı elemanları ve el aletlerinin yanı sıra kablo ve klemens etiketleme ürünleri konusunda da oldukça geniş bir ürün portföyü bulunmaktadır. Ayrıca demiryolu tesisatları uygulamaları için geliştirdikleri yenilikçi ürünleriyle konusunda Avrupa’nın lider şirketleri arasında yer almaktadır.

Başta Avrupa ve A.B.D olmak üzere- İrlanda’da 2.ci imalat birimi, İngiltere, Fransa, İspanya, Norveç ve A.B.D.’de lokal satış birimleriyle, CEMBRE ürünleri tüm dünya’ya ihraç edilmektedir.

2016 Mart ayından itibaren CEMBRE’nin Türkiye’de tek yetkili mümessili olan ve elektrik sektöründe 50+ yıllık deneyimiyle Türk Sanayine hizmet veren KARDEŞ ELEKTRİK, CEMBRE’nin geniş ürün yelpazesini sektörle buluşturacaktır.

Mükemmel kalitesi, uluslar arası sertifikalar tarafından tescillenmiş CEMBRE ürünlerini (CE, UL, ROHS, ISO:9001-9002, ISO 14001)  ana başlıklarıyla şöyle sıralayabiliriz;

- Mekanik ve Pnömatik El Aletleri

- Hidrolik ve Elektro-hidrolik  sıkma ve kesme El Aletleri

-Bakır ve Alüminyum SKP Kablo Pabuçları

-Kablo Yüksükleri ve Terminaller, İzoleli Kablo Uçları

-Tekli Buat Klemensleri.

-Kablo Rakorları ve aksesuarları

-Markalama Ürünleri ve Yazıcıları.

-Aksesuarlar 

  CEMBRE GENEL ÜRÜN YELPAZESİ

cembre_genel_dsk.jpg