Haberler ve Duyurular
2015-2016 MEGA Ürün Kataloğu çıktı

mega-etiket.jpg

2015-2016 MEGA Oto Kömürleri ve Kömür Yuvaları ürün katalogu çıktı!

Kardeş Elektrik ‘in 1963’ten beri imalatını yaptığı MEGA Otomotiv Kömürleri ve Kömür Yuvalarının geniş ürün yelpazesine  katılan birçok yeni ürünü  192 sayfalık komple renkli katalogda keşfedebilirsiniz.

Katalogun dijital versiyonunu Web sitemizin -Kataloglar/MEGA Kömür Yuvaları ve Oto Kömürleri -bölümünden pdf formatında indirebilir,basılı kopyasını tedarik etmek için Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin. adresine e-posta yollayabilir veya 0212 624 92 04'ü arayarak satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.
 

Devamı...
 
2015-2016 Kraus&Naimer Katalog Türkçe basıldı

krausnaimer_kapak_close.jpgKardeş Elektrik, pako şalterin mucidi dünya markası Kraus & Naimer'in 156 sayfalık 2015-2016  ürün kataloğunu Türkçe yayınladı. Ana Kumanda, Tamir Bakım ve Emniyet şalterleri, Pako Şalterler, Şalter Kutuları, Özel Uygulama Şalterleri hakkında çok detaylı teknik bilgi ve şemalar içeren Komple renkli katalog, ihtiyacınıza cevap veren ürünü bulmanız için size rehberlik edecek.

Katalogun dijital versiyonunu Web sitemizin -Kataloglar/Kraus&Naimer -bölümünden pdf formatında indirebilir,basılı kopyasını tedarik etmek için Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.  adresine e-posta yollayabilir veya 0212 624 92 04'ü arayarak satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Devamı...
 
Win Eurasia fuarında ziyaretinizi bekleriz 19-22 Mart 2015-Tüyap Beylikdüzü Salon 2 Stand B130

  wineurasia.jpg

19-22 Mart 2015-Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Salon 2/ Stand B130

 

Kardeş Elektrik Win Eurasia/Otomasyon fuarında bu sene de geleneksel yerinde, 81 m2'lik geniş standı ve yenilikleriyle iş ortaklarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Fotovoltaik kesici şalterlerden dokunmatik ekran operatör terminallerine, yeni punch sistemlerinden, hidrolik el aletlerine ve UV Dayanımlı kablo bağlarına, daha birçok yeni ürün ve sistemlerin sergileneceği standımıza ziyaretlerinizi bekleriz.

    

 

 
Kardeş Elektrik 2015 İş Ortakları Toplantısını Sofya'da Gerçekleştirdi

 

Kardeş Elektrik, 2015 yılı iş ortakları toplantısını, 22-24 Ocak 2015 tarihleri arasında, Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da gerçekleştirdi.  

Sofya Ramada  otelinde yapılan organizasyon, geniş bir katılım ile oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Organizasyonun ikinci gününde yapılan toplantıda, açılış konuşmasını,  Kardeş Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Sırrı Kardeş gerçekleştirdi.  Genel  stratejiler konusunda bilgilendirme yapan Sırrı Kardeş'in  ardından,  2014 yılı genel değerlendirmeleri ile 2015 yılı hedefleri, yakın dönem stratejileri, yeni ürünler, satış şartları ve müşteri ilişkileri dahil olmak üzere birçok konuda yeni plan ve projeler detaylı şekilde incelendi ve karşılıklı görüş alışverişi yapıldı.

Gün sonunda yapılan gala yemeğinde Kardeş Elektrik yetkilileri ile biraraya gelen İş Ortakları hem gündemdeki konuları detaylı bir şekilde görüşme fırsatını buldular, hem de keyifli anlar yaşadılar.

Son gün Sofya şehrinde bir gezi organize edildi ; birçok tarihi ve turistik anıt, tecrübeli tur rehberi eşliğinde ziyaret edildi;  Parlamento Binası, Ulusal Kültür Sarayı, Ivan Vazov Tiyatrosu, Üniversite Aya Sofya Kilisesi, Rodanda-Banyabaşı Cami, Hamam, Rus Kilisesi ,Aleksander Nevski Katedrali ,Merkez Bankası , Cumhurbaşkanı & Başbakanlık konutlarının yer aldığı Park-Rus Asker Anıtları, Ünlü Vitosha caddesi  ilgiyle ziyaret edildi, ilginç tarihi olaylar dinlendi, fotoğraflar çekildi ; Böylece verimli ve güzel bir geziye hep birlikte imza atıldı.

 

kardes_sofya_dsk.jpg

 

 
Klauke İnfomobil 15 Şubat – 31 Mart 2015 Tarihleri arasında İstanbul'da

KLAUKE TEXTRON el aletlerinin sergilendiği İnfomobil, 15 Şubat-31 Mart 2015 Tarihleri arasında İstanbul'daki müşterilerini ziyaret edecek.  INFOMOBİL sizi de yerinizde ziyaret edebilir; Böylece çok çeşitli ve üstün özelliklere sahip KLAUKE el aletlerini yakından görüp bilgi edinebilme avantajından yararlanabilirsiniz.

İnfomobil'in sizleri de ziyaret etmesini arzu ediyorsanız Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.  adresine e-posta yollayabilir veya 0212 624 92 04'ü arayarak satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

İnfomobil’in müşteri ziyaretinden birkaç görüntü:

info_3.jpg

Devamı...
 
2014 Hellermann Tyton Ürün Kataloğu Türkçe basıldı

  hellermann_2014_katalog.jpg

2014 Hellermann Tyton Ürün Kataloğu (514 sayfa) Türkçe basıldı.

Siz değerli iş ortaklarımıza daha iyi hizmet vermek için Kardeş Elektrik, kablo bağları ve aksesuarlarında dünya markası olan HellermannTyton'un 514 sayfalık 2014 ürün kataloğunu Türkçe yayınladı. Geniş ürün yelpazesiyle "Mükemmel Kablolama Çözümleri" sunan Hellermann Tyton, komple renkli kataloğunda ihtiyacınıza cevap veren ürünü bulmanız için detaylı teknik açıklamaları ile size rehberlik edecek.

Ayrıca ürün seçimini de katalog ile birlikte Kardeş Elektrik web sitesinden on-line yapabileceksiniz.

Kataloğu tedarik etmek için, Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.  adresine e-posta yollayabilir veya 0212 624 92 04'ü arayarak satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

 
IP65 Şalter Kutuları: Sürekli gelişen Kardeş Elektrik imalat programının en yeni üyesi

IP65 Şalter Kutuları: Sürekli gelişen Kardeş Elektrik imalat programının en yeni üyes

En optimal ürün çeşidi ve ebatları ile oldukça geniş bir şalter programı için tasarlanmış şalter kutuları.
Devamı...
 
Kardeş Elektrik Klauke Infomobil Türkiye Turunda 2ci Yılını Tamamlıyor!

Kardeş Elektrik Klauke Infomobil Türkiye Turunda 2ci Yılını Tamamlıyor!

Dünya çapındaki lider marka KLAUKE TEXTRON'un çok çeşitli hidrolik ve mekanik el aletlerini ve yeni ürünlerini sergileyen KLAUKE INFOMOBIL, Türkiye turunda 2ci yılını tamamlıyor. Ülkemizin hemen hemen tüm bölgelerini gezen KLAUKE INFOMOBIL, sizi de yerinizde ziyaret edebilir! Böylece ürünleri kendi yerinizde inceleyebilir, bilgi alabilir, deneyerek ve görerek karar verebilirsiniz.

Infomobil'in sizleri de ziyaret etmesini arzu ediyorsanız, Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.  adresine e-posta yollayabilir veya 0212 624 92 04'ü arayarak satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

 
<< İlk < Önceki 1 2 3 Sonraki > Son >>

Sonuç 21 - 28 (Toplam 28)