Haberler ve Duyurular
2016 MEGA Kömür Yuvaları Broşürü çıktı

mega_2016_komuryuvalar.jpg

2016 MEGA Kömür Yuvaları ürün broşürü çıktı!

 

2016'da üretilen ve birçok yenilik içeren MEGA Otomotiv Kömür Yuvalarını, 20 sayfalık renkli katalogda keşfedebilirsiniz.

Katalogun dijital versiyonunu alttaki linkten indirebilir Web sitemizin -Kataloglar/MEGA Kömür Yuvaları ve Oto Kömürleri -bölümünden pdf formatında indirebilir,basılı kopyasını tedarik etmek için Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin. adresine e-posta yollayabilir veya 0212 624 92 04'ü arayarak satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 


 

 

Devamı...
 
IPhone 6S Kampanyasının sahibi belli oldu

tugay-celik.jpg IPhone 6S Kampanyası sonucu belli oldu!

Win fuarı süresince gerçekleştirdiğimiz Iphone 6S kampanyası sonuçlandı; Toplam 7621 adet terminal için, 7605 adetlik tahminde bulunan, Denizli Pamukkale Üniversitesi Elektrik Mühendisliği 3.Sınıf öğrencisi Tugay Çelik, 1 adet Iphone 6S cep telefonuna sahip olmaya hak kazandı.

Kendisini Kardeş Elektrik San Tiç olarak tebrik eder, hediyesini güzel günlerde kullanmasını temenni ederiz.

 
CEMBRE Katalogu Türkçe Basıldı

  cembre-katalog.jpg

CEMBRE Ürün Kataloğu (228 sayfa) Türkçe basıldı.

Siz değerli iş ortaklarımıza daha iyi hizmet vermek için Kardeş Elektrik, Elektrik bağlantı Elemanları, El Aletleri, Kablo Aksesuarları, Etiketleme Sistemleri ve Demiryolu tesis ekipmanları konularında, Dünya pazarının güçlü ismi CEMBRE' nin kataloğunu Türkçe yayınladı. Geniş ürün yelpazesiyle  komple renkli CEMBRE kataloğu ihtiyacınıza cevap veren ürünü bulmanız için detaylı teknik açıklamaları ile size rehberlik edecek.

Ayrıca ürün seçimini de katalog ile birlikte Kardeş Elektrik web sitesinden on-line yapabileceksiniz.

Kataloğu tedarik etmek için, Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.  adresine e-posta yollayabilir veya 0212 624 92 04'ü arayarak satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

 
2016 Win Otomasyon Fuarında Standımız büyük ilgi gördü

kardes_win2016.jpg 17-20 Mart tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde organize edilen Win Otomasyon 2016 fuarında Kardeş Elektrik standı her sene olduğu gibi birçok inovasyonuyla ziyaretçilerin ilgi odaklarından biri oldu.

 Kardeş Elektrik’in Mart 2016 itibariyle Türkiye mümessilliğini üstlendiği Uluslararası CEMBRE markasının hidrolik ve mekanik el aletleri kaliteleri, yenilikçi ve kullanıcı dostu olmalarıyla büyük beğeni topladı.

Devamı...
 
Uluslararası marka Cembre'nin Türkiye mümessili Kardeş Elektrik

cembre_logo_dsk.jpg

Elektrik bağlantı Elemanları, El Aletleri, Kablo Aksesuarları, Etiketleme Sistemleri ve Demiryolu tesis ekipmanları konularında, Dünya pazarının güçlü ismi CEMBRE, KARDEŞ ELEKTRİK deneyimi ve uzmanlığı ile Türkiye pazarı ile buluşuyor.

Merkezi İtalya’nin Brescia şehrinde bulunan, 128.000 m2lik dev alan üzerinde üretim birimleri, atölyeleri ve 620 personeliyle hizmet veren CEMBRE, günümüzde elektrik bağlantı elemanları ve el aletlerinin yanı sıra kablo ve klemens etiketleme ürünleri konusunda da oldukça geniş bir ürün portföyü bulunmaktadır. Ayrıca demiryolu tesisatları uygulamaları için geliştirdikleri yenilikçi ürünleriyle konusunda Avrupa’nın lider şirketleri arasında yer almaktadır.

Başta Avrupa ve A.B.D olmak üzere- İrlanda’da 2.ci imalat birimi, İngiltere, Fransa, İspanya, Norveç ve A.B.D.’de lokal satış birimleriyle, CEMBRE ürünleri tüm dünya’ya ihraç edilmektedir.

2016 Mart ayından itibaren CEMBREnin Türkiye’de tek yetkili mümessili olan ve elektrik sektöründe 50+ yıllık deneyimiyle Türk Sanayine hizmet veren KARDEŞ ELEKTRİK, CEMBRE’nin geniş ürün yelpazesini sektörle buluşturacaktır.

Mükemmel kalitesi, uluslar arası sertifikalar tarafından tescillenmiş CEMBRE ürünlerini (CE, UL, ROHS, ISO:9001-9002, ISO 14001)  ana başlıklarıyla şöyle sıralayabiliriz;

- Mekanik ve Pnömatik El Aletleri

- Hidrolik ve Elektro-hidrolik  sıkma ve kesme El Aletleri

-Bakır ve Alüminyum SKP Kablo Pabuçları

-Kablo Yüksükleri ve Terminaller, İzoleli Kablo Uçları

-Tekli Buat Klemensleri.

-Kablo Rakorları ve aksesuarları

-Markalama Ürünleri ve Yazıcıları.

-Aksesuarlar 

 

 

Devamı...
 
Kardeş Elektrik 2016 İş Ortakları Toplantısı Belgrad''da gerçekleşti

belgrad_bayitopl1.jpg

Kardeş Elektrik 2016 yılı iş ortakları toplantısı 18-20 Şubat tarihleri arasında Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da gerçekleşti.

Organizasyon, verimli toplantısı ve renkli programıyla katılımcılar tarafından tam puan aldı.

İlk gün rehber eşliğinde geniş kapsamlı Belgrad şehir turu düzenlendi; Gezilen yerler arasında Nikola Tesla Müzesi, Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Leopoldov Kapı, Nebojsa Kulesi, Lazerevic anıtı yer aldı. Balkanların bu enerjik ve güzel şehri ziyaretçileri kendine hayran bıraktı.

İkinci günde yapılan toplantıda açılış konuşmasını Kardeş Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Sırrı Kardeş gerçekleştirdi. 2016 yılı genel değerlendirmeleri, hedefler, stratejiler, yeni ürünler ve müşteri ilişkileri dahil birçok konuda yeni projeler incelendi ve karşılıklı görüşler paylaşıldı.

Son günkü gezi turunda önce Karlofça, arkasından ülkenin kuzeydeki Novi Sad şehri ziyaret edildi. Bu güzel tarihi yerler hakkında rehberden bilgi alan ve fotoğraf çeken ziyaretçiler, hep birlikte güzel bir turistik geziyi paylaşma fırsatını buldular.

Güzel paylaşımlar, yeni keşifler, yeni hedefler ve dostlukların perçinleştiği bir Kardeş Elektrik Bayi toplantısı daha böylece tamamlanmış oldu.

 

 

Devamı...
 
Yeni depomuz ile daha geniş stok, daha iyi hizmet

 kardes_depo_dsk.gif

 Beylikdüzü'nde yeni dev depo alanı ile daha hızlı sevkiyat

 

Kardeş Elektrik, müşterilerine daha iyi hizmet, daha hızlı sevkiyat sağlamak amacıyla Beylikdüzü’nde dev bir depo alanı tahsis etti; Tavan yüksekliği 14 mt olan dev depo alanı, daha geniş stok ile daha hızlı sevkiyat imkanı yaratacak.

İlk hedefimiz her zaman olduğu gibi en iyi hizmet !

 

 

 

 

 


 
Kardeş Elektrik Ekip Çalışmalarıyla 2016'ya hazır giriyor
kardes_yeniyil_topl.gif

Yeni yıl ile ilgili stratejileri, inovasyonları ve planlamaları görüşmek üzere, Kardeş Elektrik ekibi Sumahan Otel ve Radisson Otel'de bir araya geldi; Etkin ve pozitif bir sinerjinin yakalandığı ekip çalışmalarının sonucunda, Kardeş Elektrik 2016'ya hazır giriyor.

Devamı...
 
Almanya’dan öğrenci misafirlerimizi ağırladık.

Öğrenci Ziyareti

8 Ekim 2015 Perşembe günü, Almanya'nın Friedrichshafen kentinden Baden-Wuerttemberg Cooperative State University Endüstri Mühendisliği Bölümü'nün 20 kişilik öğrenci kafilesini "Farklı Ülkelerde Endüstrinin İşleyişi" amaçlı İstanbul gezileri kapsamında Kardeş Elektrik'te ağırladık. Misafirlerimize Kardeş Elektrik hakkında bir sunum gerçekleştirdik. Sunum sonrası üretim alanımızı gezdirdik ve ürünlerimizi tanıttık.

Devamı...
 
Kardeş Elektrik TAYSAD'dan Endüstriyel Tasarım dalında ikincilik ödülü aldı

 

Kardeş Elektrik, TAYSAD Başarı ödülleri organizasyonunda Endüstriyel Tasarım dalında ikincilik ödülünü aldı.

 

taysadweb_ok.jpg 

Kardeş Elektrik, Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) ın her yıl düzenlediği  Başarı ödülleri organizasyonunda Endüstriyel Tasarım dalında ikincilik ödülünü aldı.

 

Ödülü firmamız adına Mali İşler Müdürümüz Sn. Mehti Sel aldı. 

Devamı...
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 Sonraki > Son >>

Sonuç 11 - 20 (Toplam 28)