Geniş Kablo Bağı kesiminde hız :EVO 9 Yazdır e-Posta

evo_9.jpg


hellermann.jpg

13 mm genişliğine kadar kablo bağını kolay ve rahat gerdirmek ve kesmek için Hellermann Tyton EVO 9 kesme aleti ideal.

50 yılı aşkın süredir elektrik sektöründe faaliyet gösteren Kardeş Elektrik San. Tic. A.Ş, yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile kablo pabucu imalatına başlamış bulunmaktadır.

Yola çıktığımız günden bu yana hiçbir zaman taviz vermediğimiz kalite anlayışımızla sektörün uzun süredir beklediği kablo pabucu imalatımız ile daha da ileriye götürme hedefindeyiz.

Tüm Kablo pabuçlarımız %99,95 Cu-ETP elektrolitik bakır borulardan üretilmektedir. Standart seri (KP) kablo pabuçlarımız, 10mm2 ‘den 400mm’ye kadar standart üretimimiz olup, farklı ölçüler ve taleplerinize uygun olarak üretimlerimiz mevcuttur. Optimum elektriksel iletkenlik değerleri için, pabuçlarımız özel olarak tasarlanmıştır.

“Doğru pabuç - doğru çene” anlayışını piyasaya tanıtan firma olarak, pabuçlarımız için özel olarak üretilen sıkma çenelerinin kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Dünyada elektriksel bağlantılar konusunda sektör liderlerinden Cembre markası, Kardeş Elektrik Kablo Pabuçları için özel olarak üreteceği sıkma çeneleri ile bağlantı konusunda firmamızla birlikte garantör konumunda olacaktır.  Her zaman olduğu gibi en doğru ürün seçimi için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Artan rekabet koşulları, gün geçtikte artan düşük kaliteli malzeme arzı ve artan talep doğrultusunda geliştirdiğimiz Kardeş Elektrik Kablo Pabuçları, rekabetçi fiyat ve yüksek kalite standartları ile sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için, yaygın bayi ağımız ve Türkiye genelindeki satış ofislerimiz ile her zaman en yakınınızda olacaktır.