News and Announcements
2016 MEGA Brush Holder Catalogue Just Published!

mega_2016_komuryuvalar.jpg
In this colourful catalogue, you can discover the MEGA Automotive Brush Holders, which are manufactured in 2016 and bring a lot of innovation.

You can download the digital version of the catalogue in pdf format from our website - Catalogues/MEGA Brush Holders and Automotive Brushes. For the printed version, you send you can either send e-mail to This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it or call +90 212 624 92 04 and get into touch with our sales team
Read more...
 
2016 Win Otomasyon Fuarında Standımız büyük ilgi gördü

kardes_win2016.jpg 17-20 Mart tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde organize edilen Win Otomasyon 2016 fuarında Kardeş Elektrik standı her sene olduğu gibi birçok inovasyonuyla ziyaretçilerin ilgi odaklarından biri oldu.

 Kardeş Elektrik’in Mart 2016 itibariyle Türkiye mümessilliğini üstlendiği Uluslararası CEMBRE markasının hidrolik ve mekanik el aletleri kaliteleri, yenilikçi ve kullanıcı dostu olmalarıyla büyük beğeni topladı.

Read more...
 
Uluslararası marka Cembre'nin Türkiye mümessili Kardeş Elektrik

cembre_logo_dsk.jpg

Elektrik bağlantı Elemanları, El Aletleri, Kablo Aksesuarları, Etiketleme Sistemleri ve Demiryolu tesis ekipmanları konularında, Dünya pazarının güçlü ismi CEMBRE, KARDEŞ ELEKTRİK deneyimi ve uzmanlığı ile Türkiye pazarı ile buluşuyor.

Merkezi İtalya’nin Brescia şehrinde bulunan, 128.000 m2lik dev alan üzerinde üretim birimleri, atölyeleri ve 620 personeliyle hizmet veren CEMBRE, günümüzde elektrik bağlantı elemanları ve el aletlerinin yanı sıra kablo ve klemens etiketleme ürünleri konusunda da oldukça geniş bir ürün portföyü bulunmaktadır. Ayrıca demiryolu tesisatları uygulamaları için geliştirdikleri yenilikçi ürünleriyle konusunda Avrupa’nın lider şirketleri arasında yer almaktadır.

Başta Avrupa ve A.B.D olmak üzere- İrlanda’da 2.ci imalat birimi, İngiltere, Fransa, İspanya, Norveç ve A.B.D.’de lokal satış birimleriyle, CEMBRE ürünleri tüm dünya’ya ihraç edilmektedir.

2016 Mart ayından itibaren CEMBREnin Türkiye’de tek yetkili mümessili olan ve elektrik sektöründe 50+ yıllık deneyimiyle Türk Sanayine hizmet veren KARDEŞ ELEKTRİK, CEMBRE’nin geniş ürün yelpazesini sektörle buluşturacaktır.

Mükemmel kalitesi, uluslar arası sertifikalar tarafından tescillenmiş CEMBRE ürünlerini (CE, UL, ROHS, ISO:9001-9002, ISO 14001)  ana başlıklarıyla şöyle sıralayabiliriz;

- Mekanik ve Pnömatik El Aletleri

- Hidrolik ve Elektro-hidrolik  sıkma ve kesme El Aletleri

-Bakır ve Alüminyum SKP Kablo Pabuçları

-Kablo Yüksükleri ve Terminaller, İzoleli Kablo Uçları

-Tekli Buat Klemensleri.

-Kablo Rakorları ve aksesuarları

-Markalama Ürünleri ve Yazıcıları.

-Aksesuarlar 

 

 

Read more...
 
Kardeş Elektrik 2016 İş Ortakları Toplantısı Belgrad''da gerçekleşti

belgrad_bayitopl1.jpg

Kardeş Elektrik 2016 yılı iş ortakları toplantısı 18-20 Şubat tarihleri arasında Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da gerçekleşti.

Organizasyon, verimli toplantısı ve renkli programıyla katılımcılar tarafından tam puan aldı.

İlk gün rehber eşliğinde geniş kapsamlı Belgrad şehir turu düzenlendi; Gezilen yerler arasında Nikola Tesla Müzesi, Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Leopoldov Kapı, Nebojsa Kulesi, Lazerevic anıtı yer aldı. Balkanların bu enerjik ve güzel şehri ziyaretçileri kendine hayran bıraktı.

İkinci günde yapılan toplantıda açılış konuşmasını Kardeş Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Sırrı Kardeş gerçekleştirdi. 2016 yılı genel değerlendirmeleri, hedefler, stratejiler, yeni ürünler ve müşteri ilişkileri dahil birçok konuda yeni projeler incelendi ve karşılıklı görüşler paylaşıldı.

Son günkü gezi turunda önce Karlofça, arkasından ülkenin kuzeydeki Novi Sad şehri ziyaret edildi. Bu güzel tarihi yerler hakkında rehberden bilgi alan ve fotoğraf çeken ziyaretçiler, hep birlikte güzel bir turistik geziyi paylaşma fırsatını buldular.

Güzel paylaşımlar, yeni keşifler, yeni hedefler ve dostlukların perçinleştiği bir Kardeş Elektrik Bayi toplantısı daha böylece tamamlanmış oldu.

 

 

Read more...
 
Yeni depomuz ile daha geniş stok, daha iyi hizmet

 kardes_depo_dsk.gif

 Beylikdüzü'nde yeni dev depo alanı ile daha hızlı sevkiyat

 

Kardeş Elektrik, müşterilerine daha iyi hizmet, daha hızlı sevkiyat sağlamak amacıyla Beylikdüzü’nde dev bir depo alanı tahsis etti; Tavan yüksekliği 14 mt olan dev depo alanı, daha geniş stok ile daha hızlı sevkiyat imkanı yaratacak.

İlk hedefimiz her zaman olduğu gibi en iyi hizmet !

 

 

 

 

 


 
Kardeş Elektrik Ekip Çalışmalarıyla 2016'ya hazır giriyor
kardes_yeniyil_topl.gif

Yeni yıl ile ilgili stratejileri, inovasyonları ve planlamaları görüşmek üzere, Kardeş Elektrik ekibi Sumahan Otel ve Radisson Otel'de bir araya geldi; Etkin ve pozitif bir sinerjinin yakalandığı ekip çalışmalarının sonucunda, Kardeş Elektrik 2016'ya hazır giriyor.

Read more...
 
Almanya’dan öğrenci misafirlerimizi ağırladık.

Öğrenci Ziyareti

8 Ekim 2015 Perşembe günü, Almanya'nın Friedrichshafen kentinden Baden-Wuerttemberg Cooperative State University Endüstri Mühendisliği Bölümü'nün 20 kişilik öğrenci kafilesini "Farklı Ülkelerde Endüstrinin İşleyişi" amaçlı İstanbul gezileri kapsamında Kardeş Elektrik'te ağırladık. Misafirlerimize Kardeş Elektrik hakkında bir sunum gerçekleştirdik. Sunum sonrası üretim alanımızı gezdirdik ve ürünlerimizi tanıttık.

Read more...
 
Kardeş Elektrik TAYSAD'dan Endüstriyel Tasarım dalında ikincilik ödülü aldı

 

Kardeş Elektrik, TAYSAD Başarı ödülleri organizasyonunda Endüstriyel Tasarım dalında ikincilik ödülünü aldı.

 

taysadweb_ok.jpg 

Kardeş Elektrik, Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) ın her yıl düzenlediği  Başarı ödülleri organizasyonunda Endüstriyel Tasarım dalında ikincilik ödülünü aldı.

 

Ödülü firmamız adına Mali İşler Müdürümüz Sn. Mehti Sel aldı. 

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>

Results 11 - 20 (of 28)